  • RNR75E3053DMBSL
RNR75E3053DMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E3053DMBSL
HK JDW NO:
866-RNR75E3053DMBSL
Description:
3.05kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E3053DMBSL
  • Resistance
    3.05kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm