  • RNR75J1000FMM77
RNR75J1000FMM77
advertisement
Manufacturer No:
RNR75J1000FMM77
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR75J1000FMM77
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 100Ohm, Metal Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR75J1000FMM77
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    2W
  • Military Standard
    MIL-PRF-55182
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    30.12mm