  • ROS-355-219+
ROS-355-219+
advertisement
Manufacturer No:
ROS-355-219+
HK JDW NO:
4071-ROS-355-219+
Step5Bar-code shipping tag
ROS-355-219+
  • Supply Voltage
    5V
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    12.7mm x 12.7mm x 4.57mm
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Operating Frequency
    355MHz
  • Power Supplies
    5V
  • Supply Current-Max
    22mA
  • Output Power
    5dBm
  • Control Voltage-Max
    5V
  • Operating Frequency-Max
    355MHz
  • Control Voltage-Min
    0.5V
  • Operating Frequency-Min
    318MHz
  • Phase Noise
    -87 dBc/Hz
  • Modulation Sensitivity
    20 MHz/V
  • Offset Frequency
    1kHz