  • RPH100V68R00JB
RPH100V68R00JB
advertisement
Manufacturer No:
RPH100V68R00JB
HK JDW NO:
875-RPH100V68R00JB
Step5Bar-code shipping tag
RPH100V68R00JB
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    68Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    100W
  • Height
    21.6mm
  • Length
    65.5mm