  • RPS0250DL1501FBZA3
RPS0250DL1501FBZA3
advertisement
Manufacturer No:
RPS0250DL1501FBZA3
HK JDW NO:
875-RPS0250DL1501FBZA3
Step5Bar-code shipping tag
RPS0250DL1501FBZA3
  • Resistance
    1.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250W
  • Height
    26mm
  • Length
    73mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Tolerance
    1%