  • RSP-200-13.5
RSP-200-13.5
advertisement
Manufacturer No:
RSP-200-13.5
HK JDW NO:
495-RSP-200-13.5
Package:
201
Datasheet:
RSP-200-13.5
Description:
Quantity:
In Stock : 6682
Step5Bar-code shipping tag
RSP-200-13.5
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    201
  • Weight
    719.851091g
  • Operating Temperature
    -30°C~70°C With Derating
  • Series
    RSP-200 (200W)
  • Size / Dimension
    8.46Lx4.53W x 1.18 H 215.0mmx115.0mmx30.0mm
  • Feature
    Adjustable Output, PFC, Universal Input
  • Power (Watts)
    201W
  • Power Rating
    201.15W
  • Depth
    30mm
  • Approval Agency
    CB, CCC, CE, cURus, TUV
  • Efficiency
    89%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Output Voltage
    13.5V
  • Voltage - Input
    88V~264VAC 124V~370VDC
  • Output Current
    14.9A
  • Output Power
    201.15W
  • Current - Output 1
    14.9A
  • Max Output Power
    201.15W
  • Max Input Current
    3.5A
  • Height
    30mm