  • RW69V390L03
RW69V390L03
advertisement
Manufacturer No:
RW69V390L03
HK JDW NO:
866-RW69V390L03
Datasheet:
RW69V390L03
Description:
Through Hole 39Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RW69V390L03
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    39Ohm
  • Max Operating Temperature
    350°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3.25W
  • Diameter
    5.54mm
  • Length
    15.06mm