  • RWR80W4700FMB12
RWR80W4700FMB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR80W4700FMB12
HK JDW NO:
866-RWR80W4700FMB12
Step5Bar-code shipping tag
RWR80W4700FMB12
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    470Ohm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm