  • RWST25168C6801JB04
RWST25168C6801JB04
advertisement
Manufacturer No:
RWST25168C6801JB04
HK JDW NO:
875-RWST25168C6801JB04
Step5Bar-code shipping tag
RWST25168C6801JB04
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    6.8kOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    180W
  • Height
    50mm
  • Length
    229mm