  • RWST40370CN1600JB
RWST40370CN1600JB
advertisement
Manufacturer No:
RWST40370CN1600JB
HK JDW NO:
875-RWST40370CN1600JB
Step5Bar-code shipping tag
RWST40370CN1600JB
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    1.6kOhm
  • Power Rating
    600W
  • Height
    69mm
  • Length
    432mm