  • S222M43Z5UR6TK7R
S222M43Z5UR6TK7R
advertisement
Manufacturer No:
S222M43Z5UR6TK7R
HK JDW NO:
886-S222M43Z5UR6TK7R
Datasheet:
S222M43Z5UR6TK7R
Description:
S 2200pF 3000V 3kV Ceramic Capacitor ±20% Z5U -30°C~125°C Through Hole Radial, Disc
Step5Bar-code shipping tag
S222M43Z5UR6TK7R
  • Operating Temperature
    -30°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Radial
  • Temperature Coefficient
    Z5U
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Composition
    Ceramic
  • Voltage - Rated
    3000V 3kV
  • Capacitance
    2200pF
  • Depth
    4mm
  • Lead Pitch
    7.5mm