  • SD3814-151-R
SD3814-151-R
advertisement
Manufacturer No:
SD3814-151-R
HK JDW NO:
255-SD3814-151-R
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SD3814-151-R
Step5Bar-code shipping tag
SD3814-151-R
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SD38
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±15%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    191mA
  • Inductance
    150μH
  • DC Resistance (DCR)
    4.359Ohm
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    219mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm