  • SDET25201T-4R7MS
SDET25201T-4R7MS
advertisement
Manufacturer No:
SDET25201T-4R7MS
HK JDW NO:
216-SDET25201T-4R7MS
Package:
1008 (2520 Metric)
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 4516
Step5Bar-code shipping tag
SDET25201T-4R7MS
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SDET25201T
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    1.08A
  • Inductance
    4.7μH
  • DC Resistance (DCR)
    323mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm