  • SDM65-24-UD-P5
SDM65-24-UD-P5
advertisement
Manufacturer No:
SDM65-24-UD-P5
HK JDW NO:
193-SDM65-24-UD-P5
Package:
Datasheet:
SDM65-24-UD-P5
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
Step5Bar-code shipping tag
SDM65-24-UD-P5
    20 Weeks
  • Weight
    0.684lb 310.26g
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    SDM65-UD (65W)
  • Size / Dimension
    4.69Lx2.36W x 1.42 H 119.0mmx60.0mmx36.0mm
  • Power (Watts)
    65W
  • Current - Output (Max)
    2.71A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Input Type
    Cord (Sold Separately)
  • Voltage - Output
    24V
  • Region Utilized
    International
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    210mW Max