  • SDQ25-220-R
SDQ25-220-R
advertisement
Manufacturer No:
SDQ25-220-R
HK JDW NO:
255-SDQ25-220-R
Datasheet:
SDQ25-220-R
Description:
INDUCT/XFRMR SHIELD DL 22UH SMD
Step5Bar-code shipping tag
SDQ25-220-R
  • Weight
    453.59237mg
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.205Lx0.205W 5.20mmx5.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Resistance
    243.1mOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Depth
    5.2mm
  • Inductance
    22 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Current
    507mA
  • Max DC Current
    849mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    243.1mOhm
  • Inductance - Parallel
    22.47 μH
  • Inductance - Series
    89.89 μH
  • DC Resistance (DCR) - Series
    972.4mOhm
  • Current Rating - Series
    507mA
  • Current Rating - Parallel
    1.01A
  • Inductance - Connected In Series
    89.89μH
  • Inductance - Connected In Parallel
    22.47μH
  • Current Saturation - Parallel
    849mA
  • Current Saturation - Series
    425mA
  • Height
    0.098 2.50mm
  • Length
    5.2mm
  • Width
    5.207mm