  • SER2915H-333KL
SER2915H-333KL
advertisement
Manufacturer No:
SER2915H-333KL
HK JDW NO:
3194-SER2915H-333KL
Package:
SMD/SMT
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
SER2915H-333KL
  • Inductance
    33 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    30A
  • Frequency - Self Resonant
    8MHz
  • Current - Saturation
    4A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    2.05mOhm
  • Inductance Tolerance
    10%
  • Inductance-Nom (L)
    33 µH
  • RMS Current (Irms)
    30A
  • Height
    15.36mm
  • Length
    27.9mm
  • Width
    19.8mm
  • REACH SVHC
    No SVHC
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Contains Lead
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 hours ago)
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C