  • SIT1602BCF33-18E-24.000000X
SIT1602BCF33-18E-24.000000X
advertisement
Manufacturer No:
SIT1602BCF33-18E-24.000000X
HK JDW NO:
707-SIT1602BCF33-18E-24.000000X
Step5Bar-code shipping tag
SIT1602BCF33-18E-24.000000X
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    HCMOS, LVCMOS
    MEMS
  • Max Supply Current
    4.1mA
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm