  • SIT3808AC-2-33EY
SIT3808AC-2-33EY
advertisement
Manufacturer No:
SIT3808AC-2-33EY
HK JDW NO:
707-SIT3808AC-2-33EY
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
Description:
SIT3808AC-2-33EY datasheet pdf and Oscillators product details from SiTime stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
SIT3808AC-2-33EY
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency Stability
    10 ppm
  • Max Supply Current
    33mA
  • Height
    787.4μm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm