  • SIT5356AECFQ-33VT-10.000000X
SIT5356AECFQ-33VT-10.000000X
advertisement
Manufacturer No:
SIT5356AECFQ-33VT-10.000000X
HK JDW NO:
707-SIT5356AECFQ-33VT-10.000000X
Step5Bar-code shipping tag
SIT5356AECFQ-33VT-10.000000X
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Type
    VCTCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    10MHz
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Current - Supply (Max)
    57mA
  • Height Seated (Max)
    0.042 1.06mm