  • SIT5711AICMW-33N-50.000000F
SIT5711AICMW-33N-50.000000F
advertisement
Manufacturer No:
SIT5711AICMW-33N-50.000000F
HK JDW NO:
707-SIT5711AICMW-33N-50.000000F
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SIT5711AICMW-33N-50.000000F
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.551Lx0.354W 14.00mmx9.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±5ppb
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Height Seated (Max)
    0.268 6.80mm