  • SIT8008BIF32-18E-8.000000X
SIT8008BIF32-18E-8.000000X
advertisement
Manufacturer No:
SIT8008BIF32-18E-8.000000X
HK JDW NO:
707-SIT8008BIF32-18E-8.000000X
Step5Bar-code shipping tag
SIT8008BIF32-18E-8.000000X
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    8MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCMOS, LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Max Supply Current
    4.1mA
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm