  • SIT8918AE-22-33E-48.000000G
SIT8918AE-22-33E-48.000000G
advertisement
Manufacturer No:
SIT8918AE-22-33E-48.000000G
HK JDW NO:
707-SIT8918AE-22-33E-48.000000G
Step5Bar-code shipping tag
SIT8918AE-22-33E-48.000000G
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    SiT8918
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    48MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4.1mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm