  • SIT9122AC-2C3-25E533.000000T
SIT9122AC-2C3-25E533.000000T
advertisement
Manufacturer No:
SIT9122AC-2C3-25E533.000000T
HK JDW NO:
707-SIT9122AC-2C3-25E533.000000T
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SIT9122AC-2C3-25E533.000000T
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    SiT9122
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    533MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    533MHz
  • Rise Time-Max
    0.6ns
  • Fall Time-Max
    0.6ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm