  • SIT9122AC-2CF-25E500.000000T
SIT9122AC-2CF-25E500.000000T
advertisement
Manufacturer No:
SIT9122AC-2CF-25E500.000000T
HK JDW NO:
707-SIT9122AC-2CF-25E500.000000T
Step5Bar-code shipping tag
SIT9122AC-2CF-25E500.000000T
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Pbfree Code
    yes
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION;COMPLEMENTARY OUTPUT; TR
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency Stability
    10%
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    500MHz
  • Rise Time-Max
    0.6ns
  • Fall Time-Max
    0.6ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    2.75V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.25V
  • Oscillator Type
    LVDS
  • Output Load
    100 OHM