  • SM15T220CA-E3/9AT
SM15T220CA-E3/9AT
advertisement
Manufacturer No:
SM15T220CA-E3/9AT
HK JDW NO:
884-SM15T220CA-E3/9AT
Datasheet:
SM15T220CA-E3/9AT
Step5Bar-code shipping tag
SM15T220CA-E3/9AT
  • Factory Lead Time
    29 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Published
    2008
    Transient Suppressors
  • Max Power Dissipation
    1.5kW
  • Operating Supply Voltage
    188V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    4.6A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    328V
  • Clamping Voltage
    388V
  • Peak Pulse Current
    26A
  • Reverse Standoff Voltage
    188V
  • Max Surge Current
    200A
  • Peak Pulse Power
    1.5kW
  • Direction
    Bidirectional
  • Test Current
    1mA
  • Breakdown Voltage
    209V
  • Reverse Breakdown Voltage
    209V