  • SM15T68CAHM3/H
SM15T68CAHM3/H
advertisement
Manufacturer No:
SM15T68CAHM3/H
HK JDW NO:
884-SM15T68CAHM3/H
Datasheet:
SM15T68CAHM3/H
Step5Bar-code shipping tag
SM15T68CAHM3/H
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    64.6V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    16.3A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    92V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    58.1V