  • SMAJ43CAHM3/H
SMAJ43CAHM3/H
advertisement
Manufacturer No:
SMAJ43CAHM3/H
HK JDW NO:
884-SMAJ43CAHM3/H
Datasheet:
SMAJ43CAHM3/H
Step5Bar-code shipping tag
SMAJ43CAHM3/H
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
  • Part Status
    Discontinued
  • Applications
    Automotive, Telecom
  • Voltage - Breakdown (Min)
    47.8V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    5.8A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    69.4V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    43V