  • SMD0603-003/30N
SMD0603-003/30N
advertisement
Manufacturer No:
SMD0603-003/30N
HK JDW NO:
16057-SMD0603-003/30N
Description:
30V 30mA 20A 500mW 90mA 6Ω 1s 50Ω 0603 Resettable Fuses ROHS