  • SMD0603-004/15N
SMD0603-004/15N
advertisement
Manufacturer No:
SMD0603-004/15N
HK JDW NO:
16057-SMD0603-004/15N
Description:
15V 40mA 20A 500mW 120mA 4mΩ 1s 40mΩ 0603 Resettable Fuses ROHS