  • SOMC160382K0GEJ
SOMC160382K0GEJ
advertisement
Manufacturer No:
SOMC160382K0GEJ
HK JDW NO:
866-SOMC160382K0GEJ
Step5Bar-code shipping tag
SOMC160382K0GEJ
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    82kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.28W