  • T110B225M100AT7200
T110B225M100AT7200
advertisement
Manufacturer No:
T110B225M100AT7200
HK JDW NO:
417-T110B225M100AT7200
Description:
2.2μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 3Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110B225M100AT7200
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.2μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    3Ohm
  • Diameter
    4.7mm
  • Length
    12.04mm