  • T110B335J035ASTR
T110B335J035ASTR
advertisement
Manufacturer No:
T110B335J035ASTR
HK JDW NO:
417-T110B335J035ASTR
Description:
3.3μF 5% 125°C-Max -55°C-Min 4Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110B335J035ASTR
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    4Ohm
  • Diameter
    4.7mm
  • Length
    12.04mm