  • T110B335M035AT7200
T110B335M035AT7200
advertisement
Manufacturer No:
T110B335M035AT7200
HK JDW NO:
417-T110B335M035AT7200
Description:
3.3μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 4Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110B335M035AT7200
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Length
    12.04mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    Metal
  • Published
    2018
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    4Ohm
  • Diameter
    4.7mm