  • T110C685K075ASTR
T110C685K075ASTR
advertisement
Manufacturer No:
T110C685K075ASTR
HK JDW NO:
417-T110C685K075ASTR
Description:
6.8μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 2Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110C685K075ASTR
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2Ohm
  • Diameter
    7.34mm
  • Length
    17.42mm