  • T110D826K015ASTR
T110D826K015ASTR
advertisement
Manufacturer No:
T110D826K015ASTR
HK JDW NO:
417-T110D826K015ASTR
Description:
82μF 10% 125°C-Max 0°C-Min 1Ohm Polar Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110D826K015ASTR
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Capacitance
    82μF
  • Voltage - Rated DC
    15V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1Ohm
  • Polarity
    Polar
  • Lead Diameter
    640 μm
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    6μA
  • Diameter
    8.92mm
  • Height
    640μm
  • Length
    19.05mm