  • T190A226K025AS
T190A226K025AS
advertisement
Manufacturer No:
T190A226K025AS
HK JDW NO:
417-T190A226K025AS
Description:
22μF 10% 125°C-Max -55°C-Min
Step5Bar-code shipping tag
T190A226K025AS
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    22μF
  • Length
    11.51mm