  • T192D566K125AS
T192D566K125AS
advertisement
Manufacturer No:
T192D566K125AS
HK JDW NO:
417-T192D566K125AS
Description:
56μF 10% 125°C-Max -55°C-Min
Step5Bar-code shipping tag
T192D566K125AS
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    125V
  • Capacitance
    56μF
  • Length
    26.97mm