  • T212A473K100RSTR
T212A473K100RSTR
advertisement
Manufacturer No:
T212A473K100RSTR
HK JDW NO:
417-T212A473K100RSTR
Description:
47nF 10% 125°C-Max -55°C-Min Tape & Reel Metal
Step5Bar-code shipping tag
T212A473K100RSTR
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    47nF
  • Diameter
    3.43mm
  • Length
    7.26mm