  • T322A104M035ATTR
T322A104M035ATTR
advertisement
Manufacturer No:
T322A104M035ATTR
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-T322A104M035ATTR
Package:
Datasheet:
Description:
100nF 20% 85°C-Max -55°C-Min 26Ohm
Step5Bar-code shipping tag
T322A104M035ATTR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    100nF
  • Dielectric
    Tantalum
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    26Ohm
  • Dissipation Factor
    3 %
  • Current - Leakage
    500nA
  • Length
    6.6mm