  • T322A225K010ATTR
T322A225K010ATTR
advertisement
Manufacturer No:
T322A225K010ATTR
HK JDW NO:
417-T322A225K010ATTR
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
2.2μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 13Ohm Polar Molded
Step5Bar-code shipping tag
T322A225K010ATTR
  • Package / Case
    Molded
  • Published
    2004
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    10V
  • Capacitance
    2.2μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    13Ohm
  • Polarity
    Polar
  • Dissipation Factor
    4 %
  • Length
    6.6mm