  • T322A475K006AS7200
T322A475K006AS7200
advertisement
Manufacturer No:
T322A475K006AS7200
HK JDW NO:
417-T322A475K006AS7200
Description:
4.7μF 10% 85°C-Max -55°C-Min 10Ohm
Step5Bar-code shipping tag
T322A475K006AS7200
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    6V
  • Capacitance
    4.7μF
  • Dielectric
    Tantalum
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    10Ohm
  • Dissipation Factor
    4 %
  • Length
    6.6mm