  • T322B105K050AT7200
T322B105K050AT7200
advertisement
Manufacturer No:
T322B105K050AT7200
HK JDW NO:
417-T322B105K050AT7200
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
1μF 10% 85°C-Max -55°C-Min 8Ohm Polar Molded
Quantity:
In Stock : 4703
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
T322B105K050AT7200
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1μF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    8Ohm
  • Polarity
    Polar
  • Lead Diameter
    510 μm
  • Dissipation Factor
    3 %
  • Current - Leakage
    500nA
  • Length
    7.37mm