  • T322B185K020AT7200
T322B185K020AT7200
advertisement
Manufacturer No:
T322B185K020AT7200
HK JDW NO:
417-T322B185K020AT7200
Description:
1.8μF 9Ohm
Step5Bar-code shipping tag
T322B185K020AT7200
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Capacitance
    1.8μF
  • Voltage - Rated DC
    20V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    9Ohm