  • T322B335M025AT7200
T322B335M025AT7200
advertisement
Manufacturer No:
T322B335M025AT7200
HK JDW NO:
417-T322B335M025AT7200
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
3.3μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 5Ohm Polar Molded
Step5Bar-code shipping tag
T322B335M025AT7200
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3μF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    5Ohm
  • Polarity
    Polar
  • Lead Diameter
    510 μm
  • Dissipation Factor
    3 %