  • T322D336K010AT7200
T322D336K010AT7200
advertisement
Manufacturer No:
T322D336K010AT7200
HK JDW NO:
417-T322D336K010AT7200
Description:
33μF 10% 85°C-Max -55°C-Min 2.1Ohm
Step5Bar-code shipping tag
T322D336K010AT7200
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    10V
  • Capacitance
    33μF
  • Voltage - Rated DC
    10V
  • Dielectric
    Tantalum
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2.1Ohm
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    2.6μA
  • Diameter
    4.57mm
  • Length
    10.67mm