  • T330B685M015ASTR
T330B685M015ASTR
advertisement
Manufacturer No:
T330B685M015ASTR
HK JDW NO:
417-T330B685M015ASTR
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
6.8μF 20% Tape & Reel Molded
Step5Bar-code shipping tag
T330B685M015ASTR
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    6.8μF
  • Depth
    4.32mm
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Height
    5.71mm
  • Length
    7.24mm