  • T350A684M035AS7301
T350A684M035AS7301
advertisement
Manufacturer No:
T350A684M035AS7301
HK JDW NO:
417-T350A684M035AS7301
Description:
680nF 20% 125°C-Max -55°C-Min 10Ohm
Step5Bar-code shipping tag
T350A684M035AS7301
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680nF
  • Voltage - Rated DC
    35V
  • Lead Pitch
    2.54mm
  • Dielectric
    Tantalum
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    10Ohm
  • Lead Diameter
    500 μm
  • Dissipation Factor
    3 %
  • Current - Leakage
    500nA
  • Height
    7.1mm
  • Length
    7.1mm
  • Width
    4.5mm