  • T363A224M050AS
T363A224M050AS
advertisement
Manufacturer No:
T363A224M050AS
HK JDW NO:
417-T363A224M050AS
Description:
220nF 20% 125°C-Max -55°C-Min 17Ohm 2-Termination POLARIZED Bulk
Step5Bar-code shipping tag
T363A224M050AS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    220nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Lead Pitch
    6.35mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    17Ohm
  • Dissipation Factor
    3 %
  • Height
    8.89mm
  • Length
    8.89mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Tolerance
    20%