  • T3RC0060-LF
T3RC0060-LF
advertisement
Manufacturer No:
T3RC0060-LF
Manufacturer:
Teledyne LeCroy
HK JDW NO:
812-T3RC0060-LF
Package:
Datasheet:
Description:
Test Probes AC Rogowski Coil Current Probe, 100mV/A, 60A, 11Hz LF BW, 5MHz HF BW, 1m Cable