  • T491A105M025AT7111
T491A105M025AT7111
advertisement
Manufacturer No:
T491A105M025AT7111
HK JDW NO:
417-T491A105M025AT7111
Description:
1μF ±20% 8Ohm Tape & Reel (TR) 1206 (3216 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T491A105M025AT7111
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    1μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    8Ohm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm